Načítám Akce

Farní tábor

Červenec 29, 2017 - Srpen 9, 2017

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat o letním táboře připravovaném mladými lidmi z nymburské římskokatolické farnosti u sv. Jiljí, který se bude konat v táborové základně v obci Uhelná Příbram na Vysočině. Tábor bude letos v těchto turnusech:

• A: 1. stupeň: 29. července – 5. srpna 2017 (sobota – sobota).
  • B: 2. stupeň: 29. července – 9. srpna 2017 (sobota – středa).

Pokračujeme v tradici, kdy se děti formou nejrůznějších aktivit a her učí samostatnosti, týmové spolupráci, kamarádskému soužití, životu v přírodě, základním tábornickým dovednostem a v neposlední řadě poznávají věci duchovní. Letošní báječné letní dobrodružství, jak už úvodní strana napovídá, se odehraje mezi dalekými indiány.
Program obou turnusů tábora bude přizpůsoben věku dětí tak, aby se starší nenudili a mladší vše zvládli. Mimoto se chystá nás opět doprovodit pan farář P. Jaroslav.
Cena tábora včetně dopravy vlakem, ev. autobusem:

• Turnus A: 1.800 Kč
  • Turnus B: 2.400 Kč

Přihláška ke stažení: Přihláška-tábor 2017.pdf

Nedostatek financí by určitě neměl být překážkou k účasti Vašeho dítěte na tomto táboře. V případě, že nemůžete uhradit cenu v plné výši nebo vůbec, obraťte se, prosím, na Jiřího Podruha nebo P. Jaroslava Krajla.
Závaznou přihlášku spolu se zálohou odevzdávejte do 31.5.2017 na náboženství nebo přímo Jiřímu Podruhovi (e-mail: [email protected], tel.: 775 311 513), kam směřujte i své dotazy. Doplatek bude vybrán při odjezdu. Podrobné informace budou zaslány přihlášeným dětem.

Děkujeme za Vaše modlitby.

Zahájení:
Červenec 29, 2017