Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu oslav Velikonoc.

Mše sv. v Nymburce během Velikonočního oktávu budou takto:

V pondělí bude mše sv. v 9.30 hod. v kostele.

Ve čtvrtek bude mše sv. v 8 hod. na faře.

V pátek bude mše sv. v 18 hod. v kostele.

V sobotu v Nymburce mše sv. nebude.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Ve středu mše sv. ve Všejanech nebude.

Celostátní pochod pro život bude v Praze již tuto sobotu 7. dubna. Mše sv. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha začíná v 10.30 hod. Pak je okolo poledne připraven program na Klárově (stanice metra A – Malostranská). Ve 14 hod. pak vychází průvod s Klárova na Václavské náměstí, kde se společnou modlitbou pochod ukončí. Více informací na https://pochodprozivot.cz/

Důležitý dotaz! Kdo chce, aby v pondělí 9. 4. (od zítřka za týden) byla mše sv. ze slavnosti Zvěstování Páně v 18 hod. a opravdu se jí zúčastní, tak ať přijde za mnou do zákristie nebo mi to dá nejpozději zítra vědět (email, sms). Pokud se najde alespoň 10 lidí (5 jich už je), tak bude mše sv. v 18 hod. večer – jinak bude v 8 hod. ráno.

Připomínám všem, kteří se přihlásili na farní pouť, že pojedeme již od soboty za týden – tedy v sobotu 14. dubna.

Farní voda bude v úterý 8. května.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně. Prosím vyzvedněte si přihlášky vzadu v kostele a hlavně se přihlaste.