Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod.

Ve čtvrtek bude mít novokněz Vojtěch Novotný mši sv. v kapli sv. Jana Nepomuckého v 17.30 hod.

V pátek bude mít novokněz Vojtěch Novotný mši sv. v 18 hod.

V sobotu zde bude mše sv. v 18 hod.

V sobotu bude také mše sv. v Budiměřicích v 10 hod. Mše sv. ve Velelibech nebude.

Ve středu mše sv. v Sadské NEBUDE.

Srdečně zvu na setkání dětí, rodičů a prarodičů, jejichž děti chodí nebo budou chodit nebo by chtěli chodit na náboženství. Prosím opravdu přijďte, pro děti bude přichystán program a vy můžete prožít s katechety vašich dětí společné chvíle v přátelském posezení, kde bude možnost různé věci probrat, prodiskutovat, případně se na cokoli zeptat. Setkání se uskuteční na faře v Nymburce v neděli 17. září v 15 hod. – tedy již za týden.

Výuka náboženství bude zahájena ve čtvtek 21. září a náboženství bude probíhat po celý školní rok od 15 do 17 hod. – tedy dvě hodiny.

Setkání mladých křesťanů z různých církví z Nymburka a z Lysé – GrilKnik 2 – se uskuteční na farní zahradě v Nymburce v neděli 24. září od 15 hod. Čeká nás grilování, modlitba, hudba a společné aktivity.

Poutní mše sv. v kapli Panny Marie Bolestné v Sadské bude za týden v neděli 17. září v 11.15 hod. Za dva týden tedy v kostele sv. Apolináře mše sv. nebude, ale bude právě v kapli P. Marie Bolestné.