Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek zde mše sv. nebude – máme kněžský den.

V pátek a v sobotu zde mše sv. NEBUDOU – budu se scholou na soustředění.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Modlitba chval bude v Nymburce v kostele sv. Jiljí DNES od 18 hod.

Na slavnost Krista Krále – v neděli 26. 11. – bude mít místo mne mše sv. Vojtěch Novotný – novokněz – a bude udílet novokněžské požehnání. Já budu mít mše sv. zase místo něj.

Farní bowling bude za dva týdny v neděli 26. 11. v Sadské – na stejném místě jako minulý rok. (Objekte je na místě, kde se vyjíždí ze Sadské směr Poděbrady na pravé straně.) Dráhy jsou zamluvené od 15 do 17 hod. Přijďte ve 14.45 hod.

Milkulášská pro děti od 5 do 12 let bude v sobotu 2. prosince sraz před farou v Nymbuce ve 14 hod. s sebou teplé oblečení a dobrou náladu. Předpokládané zakončení v 17.30 hod.

Adventní duchovní obnova s P. Jendou Balíkem na téma: Jak se vyznat ve svých myšlenkách – zásady duchovního života bude v Nymburce na faře v sobotu 9. prosince od 14 do 19 hod.

V Nymburce:

Úklid kostela bude v sobotu 25. 11. od 9 hod.

Ve Všejanech:

Na slavnost Krista Krále – v neděli 26. 11. – zde bude hrát při mši sv. naše schola.

V Sadské:

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.