Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V ponělí bude mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

V pátek bude mše sv. v 8 hod. na faře a večerní mše sv. v pátek NEBUDE!

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Posvěcení kaple mezi Sadskou a Zvěřínkem proběhne tuto středu, 17. ledna, v 10 hod.

Ekumenická bohoslužba bude za týden – v neděli 21. ledna – od 17 hod. v evangelickém kostele v Nymburce. Prosím opravdu přijďte! Již ve čtvrtek začíná týden modliteb za jednotu křesťanů.

Karneval pro děti bude na faře v Nymburce za dva týdny, v neděli 28. ledna, od 14 hod.

Postní duchovní obnova bude poslední sobotu v únoru – 24. února – od 14 hod. na faře v Nymburce.

Farní pouť do klášterů Teplá a Nový Dvůr bude v sobotu 14. Dubna. Bližší informace později.

V Nymburce:

Naléhavě prosím, zda by se našel někdo, kdo by vykonával službu kostelníka/kostelnice. Zvláště se jedná o služby v pondělí a ve čtvrtek ráno od února tohoto roku, ale také o služby v ostatní dny (během víkendu). Případný zájemce by nemusel vykonávat tuto službu každý týden, ale dle předem domluveného rozpisu.