Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod. ráno jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod. Mše sv. ráno nebude.

pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

sobotu v Nymburce mše sv. NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Volby do pastorační rady farnosti probíhají dnes. Prosím, aby volební lístek do urny vhazovali jen ti, kteří jsou z naší farnosti a mají minimálně 15 let.

Setkání těch, kteří byli jako dospělí pokřtěni v uplynulých 10 letech v naši farnosti se uskuteční tuto sobotu 20. října. Začínáme v 9.30 hod. na faře a končíme obědem.

Misijní neděle bude 21. října. V sobotu 20. října od 9 hod. bude probíhat pečení misijních koláčků. Omlouvám se za milnou informaci z minulé neděle. V tuto sobotu bude zároveň od 15 hod probíhat sportovní turnaj pro ministranty. Zakončíme mší sv. v neděli v 9.30 hod.

V neděli 28. 10. – tedy za dva týdny, zda na začátku mše sv. zazní skladby Antonína Dvořáka:  Biblická píseň č. 4 – Hospodin je můj pastýř a píseň č. 10 – Zpívejte Hospodinu píseň novou v podání Nymburského komorního orchestru. Sólista – zpěv: Jiří Sebera.  Program nastudoval umělecký vedoucí a dramaturg Nymburského komorního orchestru Arnold Smrtka.