Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod. jako obvykle.

V ostatní všední dny zde mše sv. nebudou.

Příští neděli budou v naší farnosti mše sv. podle obvyklého pořádku.

Farní den bude tentokrát v Sadské. V ten den bude jediná mše sv. v naší farnosti v Sadské. Tento farní den bude v neděli 23. září 2018. Mše sv. v Nymburce a ve Všejanech v ten den nebudou. V sobotu 22. září v 18 hod. bude v Nymburce mše sv. s nedělními texty.

Mariánská pouť Polabí proběhne již dnes. Začátek je v osadě Ostrov u Poděbrad ve 14.30 hod. Odjezd autobusu od vlakového nádraží v Poděbradech je ve 14 hod.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně je již tento víkend od pátku 22. do neděle 24. června 2018. V pátek je na programu mše sv., večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu, večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

V lednu 2019 proběhne Světový den mládeže s papežem Františkem v Panamě. Na toto setkání je třeba se přihlásit do konce června na stránkách: https://panama2019.signaly.cz/

Přihlášeným účastníků přispěje farnost 20 tisíc korun na osobu.