Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě soboty. V sobotu zde mše sv. NEBUDE.

Rád bych upozornil na aktivity ve farnosti:

Společná modlitba chval bude již dnes od 17.30 hod. na faře v Nymburce. Budeme se modlit za naši zemi.

Farní bowling bude v neděli 25. listopadu v Sadské (Poděbradská 1127) čas od 14.50 hod. do 17 hod.

Tichá hodinka s biblickými texty, písněmi a rozjímáním bude v prostorách Křesťanského společenství v neděli 2. prosince od 18 hod.

Mikulášská pro děti bude v sobotu 8. prosince na faře, farní zahradě a okolí.

Adventní duchovní obnova vedená P. Mirkem Šimáčkem bude v sobotu 15. prosince od 14 hod. na faře v Nymburce.

V Nymburce:

Po mši sv. jsme všichni zváni na farní kávu – opravdu přijďte!

Našim biřmovancům připomínám, že tento čtvrtek od 16.30 hod. pokračuje jejich příprava.

Čeká nás úklid před adventem. Prosím přijďte pomoci s úklidem tuto sobotu – 24. listopadu – od 8.30 hod.

Dnes po mši sv. si můžete koupit knihy, kalendáře a další věci u hlavního (západního) vchodu do kostela.