Omlouvám se, ale během týdne bohoslužby v Nymburce NEBUDOU.

Příští neděli bude ve Všejanech poutní mše sv. v 8 hod. jako obvykle. V Nymburce bude mše sv. v 9.30 hod. jako obvykle a po ní půjdeme na náměstí připomenout si 300 let od postavení Mariánského morového sloupu. V Sadské bude bohoslužba slova v 11.15 hod.

Farní dovolená proběhne v krásné krajině v Hoješíně u Seče o víkendu 23. – 25. června. Ubytování v pokojích areálu kláštera školských sester. Doprava vlastní autem, případně vlakem do Třemošnice, odtud možnost individuálního odvozu do Hoješína. V pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlaste u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Mariánská pouť polabí na Ostrově u Poděbrad je dnes od 14.30 hod. Autobus od vlakového nádraží z Poděbrad bude vyjíždět ve 13.55 hod.

V Nymburce:
Děkuji všem, kdo se podíleli na úklidu kostela.

Oslava 300 let od postavení Mariánského morového sloupu na Náměstí Přemyslovců proběhne za týden v neděli 25. června. Po mši sv. půjdeme společně na náměstí a tuto událost si připomeneme a poděkujeme za Boží ochranu pro naše město a budeme prosit o Boží pomoc pro budoucnost.