Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy v pondělí a ve čtvrtek v 8 hod. ráno. V pátek a v sobotu bude mše sv. v 18 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Výsledky voleb do pastorační rady farnosti jsou na nástěnce u vchodu kostela. Do pastorační rady byli zvoleni: Pavla Hájková, Jan Čapek, Ladislav Veselý, Helena Štěpánová, Josef Kubiš a Eliška Nehybová.

Dnes slavíme Misijní neděli sbírka je určena na Papežské misijní dílo a výtěžek z prodeje koláčků na Papežské misijní dílo dětí.

V neděli 28. 10. – tedy za týden, zde na začátku mše sv. zazní skladby Antonína Dvořáka:  Biblická píseň č. 4 – Hospodin je můj pastýř a píseň č. 10 – Zpívejte Hospodinu píseň novou v podání Nymburského komorního orchestru. Sólista – zpěv: Jiří Sebera.  Program nastudoval umělecký vedoucí a dramaturg Nymburského komorního orchestru Arnold Smrtka.

Na webových stránkách jsou již dány některé akce v tomto školním roce. Například v sobotu 10. listopadu bude Arcidiecézní setkání ministrantů v Praze, kam společně pojedeme. V neděli 25. listopadu bude farní bowling v Sadské a 15. prosince adventní duchovní obnova.

V Nymburce:

Teď po mši sv. jsme zváni na farní kávu. To pozvání platí pro všechny, nejen pro stálý team, tak opravdu přijďte!