Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Kromě pondělí, kdy zde mše sv. NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Příští neděli budou mše sv. v naší farnosti jako obvykle.

Výuka náboženství v příštím školním roce bude probíhat opět od 15.15 hod. do 17.15 hod.

Farní den proběhne v Nymburce v neděli 8. září. V tento den bude mše sv. pouze v Nymburce a po ní pak bude následovat program až do 16 hod.

V Nymburce:

Úklid před posvícením proběhne v našem kostele ve čtvrtek 29. srpna od 17.30 hod. Prosím přijďte!

Ve Všejanech a v Sadské:

Dnes máte zde speciální možnost přispět na dar pro papeže Františka u Marie Müllerové. Zároveň je také možné přidat svůj otisk prstu, kterým dáváme papeži k dispozici sami sebe a stvrzujeme tím naši víru v Boha a ve společenství církve. Peníze jsou určeny pro papeže Františka, aby je využil pro chudé podle svého uvážení a 15 % půjde na naší farní charitu.