Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě čtvrtka. Ve čtvrtek zde mše sv. nebude.

Ve středu setkání seniorů NEBUDE. Sešli bychom se až 1. listopadu.

S ohledem na podzimní prázdniny nebude ve čtvrtek náboženství.

POZOR – změna času! Příští neděli už bude zimní čas, tedy se o hodinu déle vyspíme.

Přednáška o Martinovi Lutherovi – při příležitosti výročí 500 let od reformace – bude  v městské knihovně v Nymburce od úterý za týden – v úterý 31. října od 17 hod.

V příštím roce jedu ze skupinou lidí z Vlašimska, ale i odjinud do Lurd, kde budeme mít zastávku v Arsu. Je to v době od 5. do 12. červnece 2018. Cestujeme autobusem. Je třeba se přihlásit do konce října. Prosím, aby se mi ozvali případní zájemci a já jim předám bližší informace. Dejte mi vědět buď osobně nebo na email: [email protected]

Arcidiecézní setkání ministrantů bude v Praze v Arcibiskupském paláci v sobotu 11. 11. Jeli bychom z Nymburka již vlakem v 7.02 hod. Sraz na Hlavním nádraží v Nymburce bude v 6.55 hod. Návrat bude okolo 18 hod.

Modlitba chval bude v Nymburce v kostele sv. Jiljí v neděli 12. Listopadu od 18 hod.

V Nymburce:

Teď po mši sv. zvu na farní kávu.