Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde mše sv. nebude.

Ve středu zde bude mše sv. v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře.

Ve čtvrtek bude mše sv. v 8 hod. ráno.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod.

Ve středu bude setkání seniorů. V 16 hod. bude mše sv. v kostele a po ní se sejdeme na faře, kde bych řekl pár slov k nové encyklice papeže Františka O povolání ke svatosti v současném světě – Gaudete et exultate (Radujte se a jásejte).

Akathist (zpěv východní liturgie) ke sv. Vojtěchu proběhne v podání Poděbradské scholy v kostele na Libici dnes od 17.30 hod.

Farní voda bude v úterý 8. května. Na jednodenní vodácký výlet se hlaste u Jiřího Podruha do 6. 5. Vybíráme zálohu 200,- Kč za pádlující osobu pro půjčovnu lodí. Letos máme v plánu pokračovat v platbě Jizery z Malé Skály. Podrobnosti k výletu pošleme emailem přihlášeným účastníkům. Email: [email protected]

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně. Prosím vyzvedněte si přihlášky vzadu v kostele a hlavně se přihlaste.