Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle takto:

V pondělí zde bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek zde mše sv. nebude.

V pátek zde bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

V sobotu zde mše sv. nebude.

Farní den bude tentokrát v Sadské v neděli 23. září 2018. V ten den bude jediná mše sv. v naší farnosti v Sadské a to v 10 hod. Pak bude následovat krátká přednáška o historii kostela, divadelní pohádka Víti Marčíka, povídání o vinici a o víně u nově založené vinice.

Autobus z Nymburka z Náměstí Přemyslovců odjíždí v 9.35 hod. Tento den mše sv. v Nymburce a ve Všejanech nebudou. V sobotu 22. září v 18 hod. bude v Nymburce mše sv. s nedělními texty.

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

V Nymburce:

V naší farnosti pokračuje putování sošky P. Marie Fatimské. Smyslem je navázat na zasvěcení farnosti a zájemci mohou zasvětit své rodiny. Kdo si chce vzít na jeden týden do své domácnosti sošku P. M. F. a pomodlit se před ní zásvětnou modlitbu, tak prosím přijďte po mši sv. do zákristie. Předání bude probíhat vždy v neděli po mši sv. V daném týdnu si mne můžete pozvat domů – třeba jen na 15 minut – pomodlíme se zásvětnou modlitbu a požehnám vám i váš dům.