Mše sv. během týdne budou v Nymburce podle obvyklého pořádku.

Navíc bude v Nymburce mše sv. ve středu v 16 hod. a po ní následuje setkání seniorů na faře, kde tentokrát bude mít přednášku Mgr. Ing. Jan Čapek: O nebezpečí genderové ideologie.

Tuto sobotu 29. 4. bude také mše sv. v Chlebech od 10.30 hod.

Udělování svátosti nemocných bude v Nymburce od zítřka za dva týdny – v pondělí 8. května při mši sv. od 9.30 hod. Ve Všejanech a v Sadské proběhne udělování svátosti nemocných za tři týdny – v neděli 14. května.

Farní voda – tedy jednodenní sjezd dalšího úseku Jizery,  tentokráte z Malé Skály – se koná v sobotu 6. května. Cena bude zhruba 350,- Kč za dvoumístnou loď plus doprava vlakem. Vaší účast hlaste Jiřímu Podruhovi do středy 3. května buď osobně nebo na email: [email protected]. Bližší informace obdrží přihlášení vodáci.

Farní dovolená proběhne v krásné krajině v Hoješíně u Seče o víkendu 23. – 25. června. Ubytování v pokojích areálu kláštera školských sester za poplatek 80,- Kč za osobu a noc + jídlo (částka bude upřesněna podle počtu nahlášených účastníků). S sebou spacák, případně prostěradlo, oblečení přizpůsobit počasí. Doprava vlastní autem, případně vlakem do Třemošnice, odtud možnost individuálního odvozu do Hoješína. V pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, táborák, posezení. V neděli mše sv. od 8 hod v místním kostele, odjezd po obědě během odpoledne. Nahlašte, prosím, u Jakuba Jaksche ([email protected]), pokud počítáte s účastí, abychom mohli naplánovat přípravu jídla a také pokud bude někdo potřebovat odvoz.

Farní tábor bude v termínu od 29. 7. do 9. 8. 2017. Přihlášky s informacemi jsou na stolku u východu z kostela .

Zvu všechny mladé od 14 do 30 let na Celostátní setkání mládeže do Olomouce, které bude od 15. do 20. srpna tohoto roku. Více informací a přihlášky na https://olomouc2017.signaly.cz/