Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí v Nymburce bude mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle

Ve středu bude v Nymburce mše sv. v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře na téma Islám.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle

pátek – slavnost sv. Václava – v Nymburce mše sv. NEBUDE.

sobotu bude v Nymburce mše sv. v 18 hod.

Příští neděli budou mše sv. v naší farnosti jako obvykle.

Celonárodní Svatováclavská pouť bude tento pátek – 28. září. Mše sv. ve Staré Boleslavy na Mariánském náměstí je od 10 hod.

Poutní mše sv. ve Velelibech bude tento pátek, 28. září, v 16 hod.

Volby do pastorační rady farnosti se uskuteční v neděli 14. října 2018. Návrhy na kandidáty je možné podávat do pondělí 24. září 2018 buď na faře nebo u členů volební komise nebo teď a tady do připravené urny.

Příprava na biřmování pokračuje s těmi, kdo začali minulý školní rok. Pokud zde jsou ti, kterým už je třeba 25, 30 nebo i 80 let, ale dosud nebyli biřmovaní, tak bychom se sešli ve středu 3. října na faře v Nymburce v 18 hod. a domluvíme se ohledně společné přípravy. Biřmování proběhne v neděli 9. června 2019.

Farní den pokračuje: teď je prostor na občerstvení a popovídání. Ve 12.30 bude krátká přednáška o historii kostela zde v kostele; 13.30 divadelní pohádka Víti Marčíka; 14.30 povídání o vinici a o víně u nově založené vinice. Pokud budete potřebovat odvést, zvláště Ti, co přijeli autobusem, tak se prosím přihlaste u pana Štěpána a Pavla Touše, kteří vás autem odvezou do Nymburka. Nejlépe skupiny po 3 – 4 lidech, aby nemuseli jezdit moc často.