Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve středu bude v Nymburce mše sv. v 16 hod. a po ní setkání seniorů na faře. Téma: 100 let Fatimy.

Ve čtvrtek v Nymburce mše sv. NEBUDE.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

Celonárodní Svatováclavská pouť bude již tento čtvrtek – 28.září. Mše sv. ve Staré Boleslavy na Mariánském náměstí je od 10 hod.

Poutní mše sv. ve Velelibech bude tento čtvrtek 28. září v 16 hod.

Výuka náboženství vzhledem ke státnímu svátku tento čtvrtek nebude.

Setkání mladých křesťanů z různých církví z Nymburka a z Lysé – GrilKnik 2 – se uskuteční na farní zahradě v Nymburce již DNES od 15 hod. Čeká nás grilování, modlitba, hudba a další společné aktivity.

Farní den se koná v neděli 15. října. V tento den bude v naší farnosti pouze mše sv. v Nymburce a společný program bude od 9 do cca 15 hod.

V Nymburce:

Teď po mši sv. srdečně zvu na farní kávu.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude přede mší sv. adorace od 7.30 hod.

V Sadské:

Příští neděli bude po mši sv. eucharistická adorace.

Koncert trombonového tria Tre Tromboni se skladbami Ludwiga van Bethovena a Antona Bruknera bude v Sadské, v kapli P. Marie Bolestné již DNES v 16 hod.