Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku.

Navíc zde bude mše sv. ve středu v 16 hod. Po této mši sv. bude setkání seniorů na faře.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Tuto středu – 28. listopadu – proběhne akce pod názvem: „Červená středa“, která připomíná osoby po celém světě pronásledované pro jejich víru. Symbolem této akce je rozsvícené červené světlo nebo červená svíčka mezi 18 – 20 hod. Více na: www.facebook.com/cervenastreda

Rád bych upozornil na aktivity ve farnosti:

Farní bowling bude dnes v Sadské (Poděbradská 1127) čas od 14.50 hod. do 17 hod.

Tichá hodinka s biblickými texty, písněmi a rozjímáním bude v prostorách Křesťanského společenství příští neděli – 2. prosince – od 18 hod.

Mikulášská pro děti bude v sobotu 8. prosince na faře, farní zahradě a okolí.

Adventní duchovní obnova vedená P. Mirkem Šimáčkem bude v sobotu 15. prosince od 14 hod. na faře v Nymburce.

V Nymburce:

Farní káva – bude za týden. Dnes se sejdeme na bowlingu – opravdu přijďte!

Našim biřmovancům připomínám, že tento čtvrtek od 16.30 hod. pokračuje jejich příprava.

Děkuji všem, kdo byli včera uklízet v kostele.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude od 7.30 hod. eucharistická adorace.

Sadská:

Příští neděli bude po mši sv. eucharistická adorace.

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření – svaté zpovědi.