Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. V pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. na faře. V pátek a v sobotu budou mše v 18 hod. také na faře.

Křížová cesta, kterou si pro nás tentokrát připravila naše schola, bude v kostele sv. Jiljí v Nymburce v neděli 4. 3. v 8.50 hod.

Velký turnaj pro ministranty a zároveň pečení misijních koláčků bude na faře v Nymburce již tento víkend – v sobotu 3. března od 9 hod. Ministrantský turnaj bude probíhat jen v sobotu do 17 hod., ale je možné zůstat na celý misijní víkend až do nedělní mše sv. (4.3.) v Nymburce.

Duchovní obnova pro mládež vedená P. Radkem Jurnečkou proběhne v komunitním centru v Kolíně v sobotu 17. 3. od 9.45 do 15.15 hod.

Farní bowling bude opět v Sadské. Jde o poslední objekt na pravo od silnice při výjezdu ze Sadské směr poděbrady – pod názvem Restaurant-Bowling-Sqash (http://www.bssadska.cz/). A to v neděli 11. března v 14.45 hod.

Farní pouť do klášterů Teplá a Nový Dvůr bude v sobotu 14. dubna. Budeme odjíždět v 6.15 hod. ze Všejan, v 6.30 hod. z Nymburka a v 6.40 hod. ze Sadské. Návrat okolo 20 hod. Cena za cestu je 350,- Kč. Prosím zájemce, aby se hlásili v Nymburce u paní Hájkové, ve Všejanech u paní Homolové, v Sadské u paní Štěpánové.

Farní voda bude v úterý 8. května.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

V Nymburce:

Prosím o pomoc s úklidem kostela. Rozpis datumů velkých úklidů je vzdadu na stolku s dary. Prosím, abyste se alespoň na jedno datum zapsali a přišli nám pomoci. Děkuji! Data úklidů jsou: sobota 24. 3. v 8.30 hod., čtvrtek 24. 5. v 17.30 hod., čtvrtek 30. 8. v 17.30 hod. a sobota 24. 11. v 8.30 hod.

Nyní po mši sv. vás zvu na farní kávu.

Křtiny Lukáše Hájka proběhnou v evangelické kostele v Nymburce v neděli 4. 3. od 14 hod.