Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku.

Navíc zde bude mše sv. ve středu v 18 hod. již ze slavnosti Petra a Pavla. Před ní bude na faře od 16 hod. setkání seniorů – na téma: 500 let od reformace, aneb co říká Martin Luther nám katolíkům 21. století?

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích. V Budiměřicích již oslavíme pouť k sv. Prokopu.

Příští neděli bude poutní mše sv. ve Struhách v 8 hod. Mše sv. ve Všejanech nebude. Mše sv. v Nymburce a v Sadské budou jako obvykle.

Farní den bude v neděli 15. října. Času dost, ale prosím, pokud je zde nějaký zástupce některého církevního hnutí, řádu, komunity, který by nám chtěl krátce představit svou komunitu, aby se mi přihlásil. Zatím jsme oslovili zástupce Českomoravské Fatimi, Schönstatu, Fokoláre a Jezuitů.

V Nymburce:

Teď po mši sv. jdeme oslavit 300 let od postavení Mariánského morového sloupu na Náměstí Přemyslovců. Půjdeme společně na náměstí a tuto událost si připomeneme a poděkujeme za Boží ochranu pro naše město a budeme prosit o Boží pomoc pro budoucnost.