Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod. ráno.

Ve středu zde bude mše sv. v 16 hod.

Ve čtvrtek  – slavnost Všech svatých – mše sv. bude v 18 hod.

pátek – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé – mše sv. budou v 8 a v 18 hod.

sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a mše sv. v Budiměřicích v 10 hod.

Ve středu bude setkání seniorů.  Mše sv. bude v 16 hod. v Nymburce v kostele. Po ní bychom si povídali na faře na téma: Očistec.

Při sbírce na misie minulou neděli se vybralo na Papežské misijní dílo 8.699,- Kč a výtěžek z prodeje koláčků na Papežské misijní dílo dětí 7.246,- Kč. Celkem tedy 15.945,- Kč.

Rád bych upozornil na tyto aktivity během listopadu:

Arcidiecézní setkání ministrantů bude v sobotu 10. listopadu bude v Praze. Společně pojedeme vlakem v 7.37, návrat okolo 18 hod.

Společná modlitba chval v neděli 18. listopadu od 17.30 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce nebo na faře.

V neděli 25. listopadu bude farní bowling v Sadské (Poděbradská 1127) čas od 14.50 hod. do 17 hod.

Pastýřský list pana kardinála Dominika Duky si můžete vzít vzadu v kostele nebo si ho přečíst na webových stránkách.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude před mší sv. eucharistická adorace.

V Sadské:

Příští neděli bude po mši sv. eucharistická adorace. Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.

V Nymburce:

Čeká nás úklid před adventem. Prosím přijďte pomoc s úklidem v sobotu 24. listopadu od 8.30 hod.