Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve středu – slavnost Všech svatých – mše sv. bude v 18 hod.

Ve čtvrtek – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé – mše sv. budou v 8 a v 18 hod.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.

Ve čtvrtek před náboženstvím je možnost svátosti smíření pro děti na faře od 14. 30 do 14.55 hod. Jinak budu jako obvykle zpovídat v kostele před mšemi sv.

Ve středu bude setkání seniorů v 16 hod. Začneme na faře občerstvením, pak bude povídání na téma: Odpustky v době Lutherově a dnes. Od 18 hod. pak bude mše sv. v kostele.

Přednáška o Martinovi Lutherovi – při příležitosti výročí 500 let od reformace – bude  v městské knihovně v Nymburce toto úterý – 31. října – od 17 hod.

Arcidiecézní setkání ministrantů bude v Praze v Arcibiskupském paláci v sobotu 11. 11. Jeli bychom z Nymburka již vlakem v 7.02 hod. Sraz na Hlavním nádraží v Nymburce bude v 6.55 hod. Návrat bude okolo 18 hod.

Modlitba chval bude v Nymburce v kostele sv. Jiljí v neděli 12. listopadu od 18 hod.

Během sbírky na misie minulou neděli se vybralo 5.145,- Kč a v rámci misijního koláče na Papežská misijní díla dětí 4.122,- Kč – celkem tedy 9.267,- Kč.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude přede mší sv. adorace od 7.30 hod.

V Sadské:

Příští neděli bude po mši sv. eucharistická adorace.

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.