Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí a ve čtvrtek zde budou mše sv. v 8 hod. ráno.

V pátek a v sobotu zde mše sv. NEBUDOU.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Farní voda bude v úterý 8. května. Na jednodenní vodácký výlet se hlaste u Jiřího Podruha do 6. 5. Vybíráme zálohu 200,- Kč za pádlující osobu pro půjčovnu lodí. Letos máme v plánu pokračovat v platbě Jizery z Malé Skály. Podrobnosti k výletu pošleme emailem přihlášeným účastníkům. Email: [email protected]

Biskupské svěcení Zdenka Wasserbauera bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze v sobotu 19. května od 10 hod. Prosím ministranty, kteří by se mnou jeli, aby se do týdne nahlásili, abych zvolil vhodný způsob dopravy.

Mariánská pouť Polabí proběhne v neděli 17. června. Začátek je v osadě Ostrov u Poděbrad ve 14.30 hod. Odjezd autobusu od vlakového nádraží v Poděbradech je ve 14 hod.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně. Prosím vyzvedněte si přihlášky vzadu v kostele a hlavně se přihlaste.

V Nymburce:

Mám zde naléhavou prosbu, aby ti, kdo během uplynulých 5 let ještě nebyli nikdy uklízet kostel a nemají zdravotní problémy, aby přišli na úklid kostela, který bude ve čtvrtek 24. května v 17.30 hod.

Ve Všejanech a v Sadské:

Příští neděli bude eucharistická adorace.