Adorace na poděkování za končící rok 2017 bude dnes v kostele sv. Jiljí v Nymburce v 16 hod.

Mše sv. během týdne budou takto:

Zítra – na Nový rok – slavnost Matky Boží P. Marie – budou mše sv. v naší farnosti jako v neděli.

Ve čtvrtek mše sv. v Nymburce NEBUDE.

V pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod. večer jako obvykle.

V sobotu – slavnost Zjevení Páně – Tří králů – bude v Nymburce mše sv. v 18 hod. večer jako obvykle.

Příští neděli budeme v Nymburce slavit svátek Křtu Páně, ve Všejanech a v Sadské budou mše sv. ze – slavnosti Zjevení Páně.

Žehnání koledníkům tříkrálové sbírky včetně žehnání křídy proběhne na faře v Nymburce v sobotu 6. ledna v 10 hod.

Srdečně zvu všechny, aby přišli na posezení do restaurace „Katovna“ v Nymburce a svododně vyjádřili z čeho mají v naší farnosti radost a co je naopak trápí, bolí, štve, … – jde tedy o akci: Strasti a slasti farnosti 3. Sejdeme se v pátek 12. ledna v 19 hod. v restauraci „Katovna“ v Nymburce.

V Nymburce:

Naléhavě prosím, zda by se našel někdo, kdo by vykonával službu kostelníka/kostelnice. Zvláště se jedná o služby v pondělí a ve čtvrtek ráno od února příštího roku (tedy už velmi brzy), ale také o služby v ostatní dny (během víkendu). Případný zájemce by nemusel vykonávat tuto službu každý týden, ale dle předem domluveného rozpisu.

Ve Všejanech:

Příští neděli (7. 1.) bude přede mší sv. eucharistická adorace od 7.30 hod.

V Sadské:

Příští neděli (7. 1.) bude po mši sv. eucharistická adorace.

Posvěcení kaple mezi Sadskou a Zvěřínkem proběhne ve středu 17. ledna v 10 hod.