Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě soboty. V sobotu zde mše sv. nebude.

V pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

V pátek bude mše sv. v 18 hod. v kostele.

Křížová cesta naší scholy bude v neděli 7. dubna od 8.40 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Ve Velelibech bude mše sv. v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Farní bowling bude již DNES od 15 hod. v Sadské.

Připomínám rodičům a dětem, že příprava na první sv. přijímání začíná zítra (pondělí 1. 4.) v 17 hod. na faře v Nymburce.

Arcidiecézní setkání mládeže, kde je možné se setkat s mnoha mladými lidmi, být na zajímavých přednáškách, podiskutovat s věřícími vrstevníky, … bude v sobotu 13. dubna v centru pro mládež v Praze – Kunraticích od 9 do 18 hod. Více na https://www.facebook.com/events/405113020261319/

Společný odjezd auty bude pro zájemce od fary v Nymburce v 8.10 hod. Prosím zájemce, aby mi dali vědět předem kvůli místu v autech.

Na farní pouť do Klokot a Bechyně pojedeme v sobotu 4. května. Budeme vyjíždět v 6.30 hod. ze Všejan, v 6.45 hod. z Nymburk a v 6.55 hod. ze Sadské. Navštívíme starobylé poutní místo Klokoty a v Bechyni farní i hřbitovní kostel, klášterní kostel a ambity, věž, … Cena za dopravu je 250,- Kč. Zájemci se mohou hlásit: ve Všejanech u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové.

V Nymburce:

Jsme zváni k modlitbám za město, které organizuje církevní společenství Nová Naděje. Tyto modlitby budou v Nymburce v ul. U Vlečky č. 2508 tuto sobotu (6. 4.) od 18.30 do 20 hod.

Vzadu v kostele je možné si opět vzít křížek s postním úkolem.

Farní káva bude za týden.

Zvu všechny na předvelikonoční úklid kostela, který bude tuto sobotu od 8.30 hod.

Setkání ohledně možné zápůjčky obrazu sv. Jana Nepomuckého z našeho kostela do kaple sv. Jana proběhne v kapli sv. Jana Nepomuckého za týden – v neděli 7. dubna od 15 hod. Toto setkání je otevřené pro všechny farníky.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude přede mší sv. eucharistická adorace.

V Sadské:

Příští neděli bude přede mší sv. opět křížová cesta od 10.45 hod. a po mši sv. adorace.

Teď po mši sv. je příležitost ke svaté zpovědi – svátosti smíření.