Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.

Srdečně zvu na farní vodu. Jedná se o jednodenní sjezd dalšího úseku Jizery, tentokráte z Turnova. Výlet se uskuteční tuto středu 8. května, kdy je státní svátek.

Cena bez dopravy bude zhruba 350,- Kč za dvoumístnou loď.

Vaši účast hlaste Jiřímu Podruhovi NEJPOZDĚJI DNES, vybíráme zálohu 150 Kč na osobu. Bližší informace obdrží přihlášení vodáci, farníci, přátelé vody a jiných tekutin.

Kdo s námi chce jet na farní víkend od pátku 21. 6. do neděle 23. 6., tak se prosím závazně přihlaste u Jakuba Jaksche nebo u mne nejlépe hned dnes a nejpozději v neděli 12. 5. Pro později přihlášené nemusí být místo.

Kdo by se chtěl zapojit do modlitby živého růžence, tak se prosím přihlaste u Marie Müllerové. Bližší informace máte na papírech na lavicích.

Fotbalový turnaj pro ministranty bude tuto sobotu 11. 5. od 14.30 hod.

Nymburk:

Farní káva je teď po mši sv. – respektive po májové – všichni jsme zváni. Přijďte!

Nyní nám naši skauti něco řeknou o jednom dobrém skutku, s kterým jim můžeme pomoci.

Všejany:

Teď po mši sv. bude májová pobožnost.

Sadská:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.