Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle.

Ve čtvrtek mše sv. v Nymburce NEBUDE.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

sobotu bude v Nymburce „Hubertská“ mše od 17 hod.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Ve Velelibech bude mše sv. v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Žehnání zvířat bude za týden – v neděli 13. 10. od 16 hod. – před bočním vchodem kostela sv. Jiljí v Nymburce.

Misijní neděle bude 20. října. V sobotu 19. října od 14 hod. bude probíhat pečení misijních koláčků a zároveň sportovní turnaj pro ministranty. Zakončíme mší sv. v neděli v 9.30 hod.

V Nymburce:

Přijměte pozvání na prezentaci o sociálních sítích. Uskuteční se v neděli 20. října 2019 v rámci farní kávy po mši sv. na faře. Bude zajímavá hlavně pro vás, rodiče, kteří se domníváte, že vaše děti jsou s vámi doma v bezpečí, a přitom netušíte, jaký svět k vašim dětem přichází na sociálních sítích, zatímco jsou ve zdánlivém bezpečí svého pokoje. Prezentaci a diskuzi povede Mgr. Jiřina Bartošová, pedagožka z Domu dětí a mládeže Nymburk.

Všichni jste srdečně zváni na faru na farní kávu, hned teď po mši sv.