Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí bude v Nymburce bohoslužba slova v 8 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv.v 8 hod.

V pátek bude v Nymburce bohoslužba slova v 18 hod.

V sobotu v Nymburce mše sv. NEBUDE!

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Příští neděli budou mše sv. v naší farnosti jako obvykle.

V Nymburce:

Na žádost jednoho farníka, zde mám pár informací ohledně parkování u kostela. Pravděpodobně od prvního září se bude moci na kostelním náměstí parkovat buď s rezidentní kartou nebo po zaplacení polatku. Platit by se mělo ve všední dny od 6 do 18 hod. a v sobotu od 6 do 12 hod. Zda se bude v neděli tolerovat i stání mimo vyznačená místa nevím. Příjezd na mše sv. v pátek, v sobotu a v neděli by tedy měl být bez problémů. Pokud někdo přijede na mši sv. autem v pondělí nebo ve čtvrtek a nemá kartičku invalidy, tak ať se staví v zákristii a pustím ho do dvora. Parkování během setkání seniorů a během výuky náboženství budeme řešit až v září.

Úklid kostela v Nymburce bude ve čtvrtek 31. srpna od 17 hod.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.

Slavnost posvěcení kostela – posvícení – oslavíme v neděli 27. 8. při mši sv. v 11.15 hod.