Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod.

V pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

VŠECHNY MŠE SV. JSOU AŽ DO LISTOPADU V KOSTELE.

V pátek po mši sv. bude velké zpovídání od 19 hod. na faře.

Zpovídat budu také ve středu večer (19 – 20 hod. na faře), ve čtvrtek (17.30. – 18.30 hod. na faře) a v pátek před mší sv. (od 17.15 hod. v kostele). Prosím nenechávejte zpovídání až na Svatý týden, kdy je méně příležitostí a delší fronty.

V sobotu zde mše sv. nebude.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod. Před ní budu také zpovídat.

Děkuji všem, kdo přispěli minulou neděli na misijní koláč. Po odečtení nákladů na stravu a pečení koláčů se poslalo na Missio.cz 3.767,- Kč.

Připomínám rodičům a dětem, že příprava na první sv. přijímání pokračuje zítra (pondělí 8. 4.) v 17 hod. na faře v Nymburce.

Arcidiecézní setkání mládeže, kde je možné se setkat s mnoha mladými lidmi, být na zajímavých přednáškách, podiskutovat s věřícími vrstevníky, … bude již tuto sobotu 13. dubna v centru pro mládež v Praze – Kunraticích od 9 do 18 hod. Více na https://www.facebook.com/events/405113020261319/

Společný odjezd auty bude pro zájemce od fary v Nymburce v 8.10 hod. Prosím zájemce, aby mi dali vědět předem na mobil: 604 36 52 37 nebo na e-mail: [email protected]

Na farní pouť do Klokot a Bechyně pojedeme v sobotu 4. května. Budeme vyjíždět v 6.30 hod. ze Všejan, v 6.45 hod. z Nymburk a v 6.55 hod. ze Sadské. Navštívíme starobylé poutní místo Klokoty a v Bechyni farní i hřbitovní kostel, klášterní kostel a ambity, věž, … Cena za dopravu je 250,- Kč. Zájemci se mohou hlásit: ve Všejanech u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové.

V Nymburce:

Vzadu v kostele je možné si opět vzít křížek.

Teď po mši sv. jsme zváni na farní kávu. Je poslední před Velikonocemi, tak přijďte.

Setkání ohledně možné zápůjčky obrazu sv. Jana Nepomuckého z našeho kostela do kaple sv. Jana proběhne v kapli sv. Jana Nepomuckého již DNES od 15 hod. Toto setkání je otevřené pro všechny farníky.

Ve Všejanech:

Příští neděli bude přede mší sv. ještě poslední společná křížová cesta.

V Sadské:

Příští neděli zde bude mše sv. až od 11.30 hod. a před ní bude křížová cesta od 11 hod.

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.