Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku:

V pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. ráno na faře.

V pátek bude mše sv. v 18 hod. v kostele.

V sobotu bude mše sv. od 6.30 hod. ráno – roráty – v kostele. Tuto sobotu bude i mše sv. večer v 18 hod. v rámci duchovní obnovy.

Adventní duchovní obnova vedená P. Mirkem Šimáčkem bude tuto sobotu 15. prosince od 14 hod. na faře v Nymburce. P. Mirek Šimáček po dlouhou dobu vedl Centrum života mládeže v Příchovicích a nyní je farářem v Ústí nad Labem. Bude to stát za to, prosím opravdu přijďte.

Rozpis zpovídání před Vánoci a mší sv. o Vánocích je na stolu vzadu v kostele. Prosím větší verzi – formát A4 – nechte pro ty, kteří hůře vidí.

Adventní koncert žáků ZUŠ Nymburk proběhne v kostele sv. Jiljí v Nymburce v úterý 18. prosince od 18 hod.

Rád Bych upozornil na další akce farnosti Nymburk:

Zpívání u Betléma v kostele sv. Jiljí v Nymburce proběhne v neděli 23. 12. od 14.30 hod.

Představení dětí naší farnostiŽivý Betlém – se uskuteční v úterý 25. prosince – na Hod Boží Vánoční – od 15 hod. Děti již dlouho nacvičují, tak prosím přijďte!

Koncert České mše Vánoční od J. J. Ryby bude v kostele sv. Jiljí v Nymburce ve středu 26. prosince od 16 hod.

Setkání s názvem: Slasti a strasti farnosti 3 bude v salónku restaurace Katovna v Nymburce v pátek 8. února od 19 hod.

V Nymburce:

Pepa Soběslav bude prodávat knihy, kalendáře, pohledy až po závěrečné písni. Prosím o trpělivost. Děkuji.

Farní káva bude až za týden.

Sadská:

Moc děkuji všem těm, kdo zde v pondělí uklízeli náš kostel!

Adventní koncert Jany Rylkové bude zde v kostele sv. Apolináře zítra – v pondělí 10. prosince – od 18 hod.

Příští neděli zde po mši sv. zazní několik koled v podání pěveckého sboru ze Semic.