Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde bude mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 15.45 hod. Mše sv. ráno nebude

pátek a v sobotu zde budou mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

V sobotu bude mše sv. v Budiměřicích v 10 hod.

Schůze pastorační rady farnosti bude tuto středu 12. září v 18.45 hod.

Přednáška MUDr. Petra Nováka s názvem „Očima emigranta T. G. Masaryk, říjen 1918, první republika a Mnichov“ bude v evangelickém kostele v Nymburce toto úterý 11. září od 18.30 hod.

Farní den bude tentokrát v Sadské v neděli 23. září 2018 – již za dva týdny. V ten den bude jediná mše sv. v naší farnosti v Sadské a to v 10 hod. Pak bude následovat krátká přednáška o historii kostela, divadelní pohádka Víti Marčíka, povídání o vinici a o víně u nově založené vinice. Autobus z Nymburka z Náměstí Přemyslovců odjíždí v 9.35 hod. Tento den mše sv. v Nymburce a ve Všejanech nebudou. V sobotu 22. září v 18 hod. bude v Nymburce mše sv. s nedělními texty. Prosím, pokud můžete přineste na farní den nějaké koláče (i hranáče), cukroví (i slanoví).

Volby do pastorační rady farnosti se uskuteční v neděli 14. října 2018. Návrhy na kandidáty je možné podávat od dnešního dne do pondělí 24. září 2018.

Výuka náboženství začne tento čtvrtek 13. září. Připomínám, že náboženství bude probíhat vždy ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. na faře v Nymburce. Tento čtvrtek to bude probíhat takto:

15.15 – rozdělení do skupin a zahájení výuky

15.45 – mše sv. na začátek školního roku

16.45 – setkání s rodiči

Pouť v kapli P. Marie Bolestné bude za týden v neděli 16. 9. v 11.15 hod.

Mše sv. v kostele sv. Apolináře za týden nebude!

Koncert Saxofonového kvartetu ze zámku v Žirovnici bude v kapli P. Marie Bolestné v Sadské v neděli 16. září od 17 hod.