Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ekumenická bohoslužba bude dnes od 17 hod. v evangelickém kostele v Nymburce. Prosím opravdu přijďte! Od uplynulého čtvrtka slavíme týden modliteb za jednotu křesťanů.

První setkání těch, kteří se chtějí připravovat na svátost biřmování bude tento čtvrtek, 25. ledna, od 17 hod. na faře v Nymburce. Pokud někdo tento čtvrtek nemůže přijít a rád by se připravoval, tak prosím, aby mi to dal vědět na email: [email protected]

Karneval pro děti bude na faře v Nymburce za týden, v neděli 28. ledna, od 14 hod.

Večer chval bude na faře v Nymburce v neděli 18. února od 17.30 hod.

Postní duchovní obnova s P. Markem Miškovským bude poslední sobotu v únoru – 24. února – od 14 hod. na faře v Nymburce.

Farní pouť do klášterů Teplá a Nový Dvůr bude v sobotu 14. dubna. Budeme odjíždět v 6.15 hod. ze Všejan, v 6.30 hod. z Nymburka a v 6.40 hod. ze Sadské. Návrat okolo 20 hod. Cena za cestu je 350,- Kč. Prosím zájemce, aby se hlásili v Nymburce u paní Hájkové, ve Všejanech u paní Homolové, v Sadské u paní Štěpánové.

Farní bowling bude opět v Sadské. Jde o poslední objekt na pravo od silnice při výjezdu ze Sadské směr poděbrady – pod názvem Restaurant-Bowling-Sqash (http://www.bssadska.cz/). A to v neděli 11. března v 15 hod.

Farní voda bude v sobotu 19. května. Bližší informace později.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Bližší informace později.