Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V ponělí bude mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16 hod. na faře. Mše sv. ráno v Nymburce nebude.

V pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod. v kostele jako obvykle, ale nebude po ní adorace.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Srdečně zvu všechny, aby přišli na posezení do restaurace „Katovna“ v Nymburce a svododně vyjádřili z čeho mají v naší farnosti radost a co je naopak trápí, bolí, štve, … – jde tedy o akci: Strasti a slasti farnosti 3. Sejdeme se již tento pátek (12. ledna) v 19 hod. v restauraci „Katovna“ v Nymburce.

V Nymburce:

Naléhavě prosím, zda by se našel někdo, kdo by vykonával službu kostelníka/kostelnice. Zvláště se jedná o služby v pondělí a ve čtvrtek ráno od února tohoto roku, ale také o služby v ostatní dny (během víkendu). Případný zájemce by nemusel vykonávat tuto službu každý týden, ale dle předem domluveného rozpisu.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.

Pohřeb se mší sv. pana Františka Střísky bude zde v kostele sv. Apolináře zítra – v pondělí 8. ledna v 11 hod. Pak bude uložen do rodinného hrobu na hřbitově v Hradištku.

Posvěcení kaple mezi Sadskou a Zvěřínkem proběhne ve středu 17. ledna v 10 hod.