Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle a po ní bude křížová cesta v kostele, kterou si pro nás připravila naše mládež.

V sobotu zde mše sv. NEBUDE.

Ve středu mše sv. ve Všejanech NEBUDE!

Postní duchovní obnova s P. Vítkem Horákem bude ve sobotu 14. března od 14 hod. na faře v Nymburce.

Srdečně zveme na farní pouť do Křešova (Krzeszów), navštívíme tuto barokní perlu severní Evropy, kde je největší barokní kostel ve Slezsku, kaple Máří Magdalény s věrnou replikou Božího hrobu, největší sbírka fresek v Evropě na sever od Alp, … – zkrátka bude to stát za to. Pojedeme v sobotu 25. dubna. Cena za cestu je 400,- Kč, vstupné je 150,- Kč, oběd je možné koupit na místě za 47 zlotých (asi 300,- Kč) nebo si vzít jídlo s sebou. Odjezd ze Všejan je v 6.10 hod., z Nymburka v 6.30 hod. a ze Sadské v 6.45 hod. Návrat bude okolo 20 hod. Hlásit se můžete ve Všejanech u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové. Zároveň s přihlášením se platí i cesta a vstupné, tedy 550,- Kč.

Farní tábor bude v tomto roce od soboty 8. srpna do 15. srpna pro první stupeň ZŠ. Druhý stupeň bude končit ve středu 19. srpna. Přihlášky budou již brzy.

Zástupce z televize Noe přijede do Nymburka na farní kávu za týden – v neděli 8. března.

Zvu všechny, kdo mají zájem na farní víkend na faře v Jitravě u Jablonného v Podještědí. Na tomto místě byly různé akce farnosti Nymburk v minulosti. Kdo chce vidět, jak to tam vypadá dnes, tak se podívejte zde http://farajitrava.cz/fotogalerie/

Máme faru (celý objekt) objednánu na prodloužený víkend 30. 4. večer – 3. 5. 2020

Může jet prvních 25 lidí, kteří se přihlásí. Za ubytování není potřeba platit nic, ale je možné dát dobrovolný příspěvek. Ohledně ceny za jídlo budou informace později.

V Nymburce:

Farní káva bude za týden se zástupcem z televize Noe.

Všejany:

Křížové cesty budou po celou postní dobu v neděli od 7.35 hod.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.

Křížové cesty budou po celou postní dobu v neděli od 10.45 hod.