Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod. Mše sv. ráno nebude.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle a po ní bude křížová cesta v kostele.

sobotu bude mše sv. v 18 hod. v rámci duchovní obnovy.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Postní duchovní obnova s P. Vítkem Horákem bude UŽ TUTO SOBOTU (14. března) od 14 hod. na faře v Nymburce.

Ministrantský fotbalový turnaj bude od soboty za týden – v sobotu 21. 3. od 14.30 hod. na farní zahradě v Nymburce.

Farní bowling bude za dva týdny, v neděli 22. 3., od 14.45 hod. v Sadské na obvyklém místě.

Srdečně zveme na farní pouť do Křešova (Krzeszów), navštívíme tuto barokní perlu severní Evropy, kde je největší barokní kostel ve Slezsku, kaple Máří Magdalény s věrnou replikou Božího hrobu, největší sbírka fresek v Evropě na sever od Alp, … – zkrátka bude to stát za to. Pojedeme v sobotu 25. dubna. Cena za cestu je 400,- Kč, vstupné je 150,- Kč, oběd je možné koupit na místě za 47 zlotých (asi 300,- Kč) nebo si vzít jídlo s sebou. Odjezd ze Všejan je v 6.10 hod., z Nymburka v 6.30 hod. a ze Sadské v 6.45 hod. Návrat bude okolo 20 hod. Hlásit se můžete ve Všejanech u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové. Zároveň s přihlášením se platí i cesta a vstupné, tedy 550,- Kč.

Farní tábor bude v tomto roce od soboty 8. srpna do 15. srpna pro první stupeň ZŠ. Druhý stupeň bude končit ve středu 19. srpna. Přihlášky budou již brzy.

Zvu všechny, kdo mají zájem na farní víkend na faře v Jitravě u Jablonného v Podještědí. Na tomto místě byly různé akce farnosti Nymburk v minulosti. Kdo chce vidět, jak to tam vypadá dnes, tak se podívejte zde http://farajitrava.cz/fotogalerie/

Máme faru (celý objekt) objednánu na prodloužený víkend 30. 4. večer – 3. 5. 2020

Může jet prvních 25 lidí, kteří se přihlásí. Za ubytování není potřeba platit nic, ale je možné dát dobrovolný příspěvek. Ohledně ceny za jídlo budou informace později.

V Nymburce:

Zvu všechny na farní kávu, kde bude dnes přítomen zástupce z televize Noe.

Moc prosím všechny o pomoc s úklidem kostela v sobotu 28. března od 8.30 hod.

Všejany:

Křížové cesty budou po celou postní dobu v neděli od 7.35 hod.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

Křížové cesty budou po celou postní dobu v neděli od 10.45 hod.