V neděli (23. 9.) nebudou mše sv. ve Všejanech a v Nymburce. Mše sv. v Sadské bude v 10 hod.

Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek zde bude mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle

pátek zde mše sv. NEBUDE.

sobotu zde bude mše sv. v 18 hod. již s nedělními texty.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Farní den bude tentokrát v Sadské tuto neděli (23. září) – bude jediná mše sv. v naší farnosti v Sadské a to v 10 hod. Pak bude prostor na občerstvení a popovídání. Ve 12.30 bude krátká přednáška o historii kostela; 13.30 divadelní pohádka Víti Marčíka; 14.30 povídání o vinici a o víně u nově založené vinice. Autobus z Nymburka z Náměstí Přemyslovců odjíždí v 9.35 hod. Tento den mše sv. v Nymburce a ve Všejanech nebudou. Tuto sobotu (22. září) v 18 hod. bude v Nymburce mše sv. s nedělními texty. Prosím, pokud můžete přineste na farní den nějaké koláče (i hranáče), cukroví (i slanoví).

Volby do pastorační rady farnosti se uskuteční v neděli 14. října 2018. Návrhy na kandidáty je možné podávat do pondělí 24. září 2018 buď na faře nebo u členů volební komise nebo 23. 9. do připravené urny v Sadské.

Výuka náboženství pokračuje ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. na faře v Nymburce.

Pouť v kapli P. Marie Bolestné je dnes (16. 9.) v 11.15 hod.

Mše sv. v kostele sv. Apolináře dnes není!

Koncert Saxofonového kvartetu ze zámku v Žirovnici bude v kapli P. Marie Bolestné v Sadské dnes (16. 9.) v 17 hod.

Celonárodní Svatováclavská pouť bude od pátku za týden – v pátek 28.září. Mše sv. ve Staré Boleslavy na Mariánském náměstí je od 10 hod.

Poutní mše sv. ve Velelibech bude od pátku za týden – v pátek 28. září v 16 hod.

Příprava na biřmování pokračuje tento čtvrtek v 16.15 hod. s těmi, kdo začali minulý školní rok. Pokud zde jsou ti, kterým už je třeba 25, 30 nebo i 80 let, ale dosud nebyli biřmovaní, tak bychom se sešli ve středu 3. října na faře v Nymburce v 18 hod. a domluvíme se ohledně společné přípravy.