Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí bude mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

V úterý – slavnost sv. Josefa, snoubence P. Marie – mše sv. bude v 18 hod. v kostele.

Ve čtvrtek bude mše sv. v 8 hod. na faře jako obvykle.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod. na faře.

V pátek bude po mši sv. křížová cesta v kostele. Tentokrát si pro nás křížovou cestu připravila naše mládež.

Pečení misijních koláčků bude v sobotu 30. března od 9 hod. Ministrantský fotbalový turnaj bude také v sobotu 30. března od 14.30 hod. na farní zahradě v Nymburce.

Farní bowling bude v neděli 31. března od 15 hod. v Sadské.

Na farní pouť do Klokot a Bechyně pojedeme v sobotu 4. května. Budeme vyjíždět v 6.30 hod. ze Všejan, v 6.45 hod. z Nymburk a v 6.55 hod. ze Sadské. Navštívíme starobylé poutní místo Klokoty a v Bechyni farní i hřbitovní kostel, klášterní kostel a ambity, věž, … Cena za dopravu je 250,- Kč. Zájemci se mohou hlásit: ve Všejanech u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové.

Farní tábor bude v tomto roce od 27. července do 3. srpna pro první stupeň ZŠ. Druhý stupeň bude končit 7. srpna. Přihlášky jsou vzadu v kostele.

V Nymburce:

Kdo by chtěl o Velikonocích (na Zelený čtvrtek, Velký pátek nebo Bílou sobotu) zpívat žalm nebo číst čtení, tak ať se přijde zapsat do zákristie.

Vzadu v kostele je možné si vzít křížek. Pro děti jsou barevné dle stáří a pro mládež a dospělé jsou bílé a snažit se v nadcházejícím týdnu jednat podle toho, co je na křížku napsáno. Pokud se mi úkol podaří splnit, mohu ho za týden po mši sv. slepit spolu s párátkem a zapíchnout do malé Golgoty před oltářem.

Farní káva bude za týden.

Zvu všechny na předvelikonoční úklid kostela, který bude v sobotu 6. dubna od 8.30 hod.

Setkání ohledně možné zápůjčky obrazu sv. Jana Nepomuckého z našeho kostela do kaple sv. Jana proběhne v kapli sv. Jana Nepomuckého v neděli 7. dubna od 15 hod. Toto setkání je otevřené pro všechny farníky.