Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě čtvrtka.

Ve čtvrtek – slavnost Nanebevstoupení Páně – mše sv. bude v 18 hod. Mše sv. ráno nebude.

V Nymburce bude pan biskup Václav Malý udílet svátost biřmování v neděli 4. června – tedy za dva týdny. V neděli 4. června bude mše sv. pouze v Nymburce – ve Všejanech a v Sadské mše sv. nebudou.

Srdečně zvu na Ministrantský turnaj ve fotbale, stolním tenise a stolním fotbale. Turnaj se koná v Nymburce na faře a na farní zahradě. Tuto sobotu – 27. května – od 14.30 hod. Zakončíme mší sv. v 18 hod. Případné dotazy u P. Jaroslava ([email protected]; 604 365 237)

Ekumenická svatodušní bohoslužba bude od zítřka za dva týdny – v pondělí 5. června – od 18 hod. v našem kostele sv. Jiljí v Nymburce.

Zvu všechny mladé od 14 do 30 let na Celostátní setkání mládeže do Olomouce, které bude od 15. do 20. srpna tohoto roku. Více informací a přihlášky na https://olomouc2017.signaly.cz/

Farní dovolená proběhne v krásné krajině v Hoješíně u Seče o víkendu 23. – 25. června. Ubytování v pokojích areálu kláštera školských sester za poplatek 80,- Kč za osobu a noc + jídlo (částka bude upřesněna podle počtu nahlášených účastníků). S sebou spacák, případně prostěradlo, oblečení přizpůsobit počasí. Doprava vlastní autem, případně vlakem do Třemošnice, odtud možnost individuálního odvozu do Hoješína. V pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, táborák, posezení. V neděli mše sv. od 8 hod v místním kostele, odjezd po obědě během odpoledne. Nahlašte, prosím, u Jakuba Jaksche ([email protected]), pokud počítáte s účastí, abychom mohli naplánovat přípravu jídla a také pokud bude někdo potřebovat odvoz.