Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

V pondělí zde mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve středu zde bude mše sv. v 16 hod. a po ní je setkání seniorů na faře.

Ve čtvrtek bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

V pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

V sobotu zde mše sv. NEBUDE.

V sobotu 30. června budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Ve Velelibech bude mše sv. v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne. Mše sv. v Budiměřicích bude již ze slavnosti sv. Prokopa – poutní.

Příští neděli bude poutní mše sv. ve Struhách v 8 hod. Mše sv. ve Všejanech příští neděli nebude.

Setkání seniorů bude tuto středu – 27. června. V 16 hod. bude mše sv. v kostele, pak bude na faře povídání na téma: Listy apoštola Pavla.

Farní den bude tentokrát v Sadské. V ten den bude jediná mše sv. v naší farnosti v Sadské. Tento farní den bude v neděli 23. září 2018. Mše sv. v Nymburce a ve Všejanech v ten den nebudou. V sobotu 22. září v 18 hod. bude v Nymburce mše sv. s nedělními texty.

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

V lednu 2019 proběhne Světový den mládeže s papežem Františkem v Panamě. Na toto setkání je třeba se přihlásit do konce června na stránkách: https://panama2019.signaly.cz/

Přihlášeným účastníků přispěje farnost 20 tisíc korun na osobu.

V Nymburce:

Příští neděli bude po mši sv. farní káva.

V naší farnosti pokračuje putování sošky P. Marie Fatimské. Smyslem je navázat na zasvěcení farnosti a zájemci mohou zasvětit své rodiny. Kdo si chce vzít na jeden týden do své domácnosti sošku P. M. F. a pomodlit se před ní zásvětnou modlitbu, tak prosím přijďte po mši sv. do zákristie. Předání bude probíhat vždy v neděli při mši sv. V daném týdnu si mne můžete pozvat domů – třeba jen na 15 minut – pomodlíme se zásvětnou modlitbu a požehnám vám i váš dům.