Mše sv. během týdne budou takto:

Zítra – na Silvestra bude v Nymburce mše sv. v 16 hod. v kostele.

V úterý – na Nový rok – slavnost Matky Boží P. Marie – budou mše sv. v naší farnosti jako v neděli.

Ve čtvrtek bude mše sv. na faře v Nymburce v 8 hod. ráno jako obvykle.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod. večer jako obvykle. Obě mše sv. budou na faře.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Příští neděli je slavnost Zjevení Páně mše sv. budou v naší farnosti jako obvykle.

Vzhledem k tomu, že na všech Nymburských základních školách probíhá výuka od 3. ledna, tak bude již tento čtvrtek (3. 1. 2019) také výuka náboženství na faře.

Rád bych pozval všechny na setkání s názvem: Slasti a strasti farnosti 3, které bude v salónku restaurace Katovna v Nymburce v pátek 8. února od 19 hod.