Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. pro děti v 16 hod.

pátek – slavíme slavnost Nejsvětějšího srdce Páně a první pátek – mše sv. bude v Nymburce v 18.05 hod. Před mší sv. budu zpovídat od 16.30 hod. přednostně děti na faře a od 17.30 hod. v kostele. Po mši sv. pokračuje program Noci kostelů.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Biřmovancům připomínám, že dnes pokračuje naše příprava na biřmování v 17.15 hod. Je to poslední příprava v tomto školním roce.

Výuka náboženství bude v Nymburce takto: začneme na faře v 15.30 hod. jako obvykle, v 16 hod. bude mše sv. v kostele a potom oheň zvaný „buřťák“ na farní zahradě. V Sadské se místo náboženství zúčastníme prvního pátku v Nymburce.

Připomínám další příležitost ke svátosti smíření v Nymburce, a to ve čtvrtek od 17.30 do 18 hod. na faře.

Noc kostelů je tento pátek od 18 hod. V naší farnosti se do ní zapojí kostely v Nymburce (sv. Jiljí, Evangelický, Husův sbor a kaple sv. Jana Nep.), ve Všejanech, ve Velelibech a v Budiměřicích.

Prodej knih bude za týden v neděli 9. 6. po mši sv. v Nymburce.

Farní den bude v neděli 1. září od 15 hod.

Modlitba chval s Beranovými bude ve čtvrtek 5. září v 18.30 hod.