Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě čtvrtka. Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod. Mše sv. ráno nebude.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Schůze pastorační rady farnosti bude tuto středu v 18.45 hod. na faře v Nymburce.

Rád bych upozornil i na další aktivity ve farnosti:

Společná modlitba chval bude neděli 18. listopadu od 17.30 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce nebo na faře. Tedy již za týden.

Farní bowling bude v neděli 25. listopadu v Sadské (Poděbradská 1127) čas od 14.50 hod. do 17 hod.

Tichá hodinka s biblickými texty, písněmi a rozjímáním bude v prostorách Křesťanského společenství v neděli 2. prosince od 18 hod.

Mikulášská pro děti bude v sobotu 8. prosince na faře, farní zahradě a okolí.

Adventní duchovní obnova vedená P. Mirkem Šimáčkem bude v sobotu 15. prosince od 14 hod. na faře v Nymburce.

V Nymburce:

Čeká nás úklid před adventem. Prosím přijďte pomoc s úklidem v sobotu 24. listopadu od 8.30 hod.