Mše sv. během týdne budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V neděli 18. července budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská

Připomínám pozvánku na farní odpoledne, kdy bude příležitost se společně sejít a vytvářet společenství. Sejdeme se tedy v neděli 5. září ve 14 hod. na farní zahradě v Nymburce. Prasátko a pivo je zajištěno, také program pro děti a čeká nás vystoupení jedinečné hudební skupiny, která se už celý rok drží na světové špičce.

Koncert Pavla Helana bude v kostele sv. Apolináře v Sadské v pondělí 30. srpna od 18 hod. Více informací zde: https://www.facebook.com/events/2879936215652922/?ref=newsfeed

Minulou neděli se při sbírce pro postižené tornádem na jižní Moravě vybralo 14.425,- Kč. Děkuji!

V SADSKÉ:

Prosím o pomoc s úklidem kostela, který bude od pondělí za týden – v pondělí 19. 7. – od 9 hod. dopoledne. V neděli 25. 7. pak oslavíme pouť ke sv. Apolináři.

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.