Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy v pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. V pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Poutní mše sv. ke sv. Apolináři bude v Sadské již za týden – v neděli 19. července.

FARNÍ TÁBOR BUDE! A to sice v původním termínu, tedy od soboty 8. srpna. Přihláška je ke stažení na webu.

Prosíme farníky, kteří by byli ochotni a pomohli zajistit: kontrolu zdravotního stavu lesa, vyhledávání a ohlášení hynoucích a nebezpečných stromů, kontrolu vyrobeného a uskladněného dříví a vzniku černých skládek v lese a kontrolu lapacích zařízení na škůdce, aby se ozvali nejprve mne (nejlépe na email: [email protected]) a pak kontaktovali p. Váchu tel. 739482011 nebo ředitelství lesní správy tel. 220181632. Za tuto činnost by obdrželi adekvátní odměnu dle rozsahu vlastní práce. Také ty, kteří již na některé farní lesy v blízkosti svého bydliště dohlížejí, prosím, aby mne kontaktovali.

V Sadské:

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.