Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

V pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod.

sobotu v Nymburce mše sv. NEBUDE. Budeme na Celonárodní pouti na Tetíně.

V neděli 19. září budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská. Ovšem pozor! Mše sv. v Sadské bude poutní v kapli P. Marie Bolestné dole u silnice. Mše sv. v kostele sv. Apolináře nebude.

Schůze pastorační rady farnosti bude TUTO STŘEDU (15. 9.) od 18.45 hod. na faře v Nymburce.

Výuka náboženství pokračuje ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. Náboženství je pro děti už od 4 let. Po domluvě je možné zařídit vyzvedávání dětí.

Příprava na biřmování bude pokračovat se skupinou, která začala minulý školní rok TENTO čtvrtek (16. 9.) od 16.15 hod.

DOSPĚLÍ, kteří chtějí přijmout tuto svátost se mohou ozvat do konce září osobně, na mobil: 604 36 52 37 nebo na email [email protected] a domluvíme se ohledně přípravy.

Celonárodní pouť ke sv. Ludmile se koná TUTO sobotu 18. září na Tetíně. Autobus pojede v 8 hod. ze Všejan, v 8.15 hod. z Nymburka a v 8.25 hod. ze Sadské. Pokud má ještě někdo zájem, tak máme stále volná místa. Prosím všechny zájemce, aby se nahlásili ve Všejanech u paní Svobodové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové a zaplatili zálohu 200,- Kč. Návrat okolo 18 hod.

Žehnání nového kříže na cestě mezi Všejany a Zavadilkou proběhne v neděli 26. září v 15 hod.

Mše sv. v kapli sv. Jana Nepomuckého v Nymburce za Jana Zedricha bude v neděli 3. října v 17 hod.

V neděli 24. října proběhne v naší farnosti návštěva otce kardinála Dominika Duky.