Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

sobotu zde bude mše sv. v 6.30 hod. se zpěvem rorátů. Mše sv. večer NEBUDE!

Mše sv. v pondělí a ve čtvrtek budou NA FAŘE. Mše sv. v pátek a sobotní roráty budou v KOSTELE.

Omlouvám se, ale v přehledu ohledně zpovídání je chyba. Ve středu 18. 12. budu od 19.30 hod. do 20.30 hod. zpovídat na faře v Nymburce. Další údaje jsou správné, tedy ve čtvrtek zpovídám přede mší a po mši sv. a večer od 19 do 20.30 hod. V pátek zpovídám přede mší sv. od 17 hod. V sobotu je velké zpovídání, kdy přijede i P. Pavel Porochnavec a P. Ludvík Pfeifer a budeme zpovídat po rorátech od 8 do 10 hod.

Představení dětí ŽIVÝ BETLÉM bude za týden. V neděli 22. 12. v 15 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce.

Koncert ZUŠ Nymburk v našem kostele sv. Jiljí v Nymburce bude toto úterý od 18 hod.

Ekumenická biblická hodina bude na naší katolické faře v Nymburce tuto středu od 18 hod. Tentokrát ji bude mít pan farář Církve Československé Husitské Jan Kohout a bude na téma: Modlitba jako šnorchl k čerstvému vzduchu.

Rozpis bohoslužeb ve Vánočním oktávu a zpovídání před Vánoci je vzadu v kostele.

V Nymburce:

Teď po mši sv. je poslední farní káva v tomto roce. Přijďte!

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.