Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pondělí a ve čtvrtek budou v Nymburce mše sv. v 8 hod.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V neděli 22. srpna budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Připomínám pozvánku na farní odpoledne, kdy bude příležitost se po delší době společně sejít. Prasátko a pivo je zajištěno, také program pro děti a čeká nás vystoupení jedinečné hudební skupiny, která se už celý rok drží na světové špičce. Sejdeme se v neděli 5. září ve 14 hod. na farní zahradě v Nymburce.

Koncert Pavla Helana bude v kostele sv. Apolináře v Sadské v pondělí 30. srpna od 18 hod. Více informací zde: https://www.facebook.com/events/2879936215652922/?ref=newsfeed

P. Viliam Döme, původem z Nymburka, slaví v tomto roce 40 let od vysvěcení na kněze. Bude sloužit mši sv. v Nymburce – již za týden! – v neděli 22. srpna a po ní bude příležitost k popovídání s ním na faře.

Slavnostní provedení REQUIEM Wolfganga Amadea Mozarta jako připomínka události třicetileté války v provedení DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE, koncertního mistra Arnolda Smrtky, sboru PRAŽŠKÝCH PĚVCŮ, pod vedením dirigenta Martina Pešíka a sbormistra Stanislava Mistra proběhne v kostele sv. Jiljí v Nymburce TOTO pondělí 16. srpna od 19 hod. Vstupné 150,- Kč.

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem kostela před posvícením ve středu 1. září a ve čtvrtek 2. září. Ve středu 1. září od 16.30 hod. bychom uklízeli především ve výšce. Vítání jsou především vyšší lidé, ale využijeme každého. Ve čtvrtek 2. září od 16.30 hod. proběhne úklid při zemi. Předem moc děkuji za pomoc.

V SADSKÉ:

Po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.