Mše sv. v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod.

V neděli 23. ledna budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Výuka náboženství pokračuje na faře v Nymburce ve čtvrtek od 15.15 hod. (příp. od 16.15 hod.) a na faře v Sadské v pátek od 16.30 hod.

Příprava na biřmování pokračuje tento čtvrtek od 16.45 hod.

Setkání pastorační rady farnosti bude TUTO středu (19. ledna) v 18.45 hod. na faře v Nymburce.

Ekumenická bohoslužba bude v evangelickém kostele v Nymburce za týden – v neděli 23. ledna od 18 hod.

Setkání synodního kroužku budou probíhat takto:

1. Neděle 23.1.2022 na farní kávě –seznámení se s procesem (organizací) vyjádření této skupiny (výběr tématu, jednotlivá vyjádření/názory, společný písemný výstup). Vybírání jednoho z desíti témat, ke kterému se na této skupině budeme vyjadřovat, je nutné, aby každý, kdo má zájem se vyjádřit si nachystal téma a důvody, proč právě toto téma, téma se vybere na základě většiny.
  2. Neděle 6.2.2022 na farní kávě – vyjadřování se jednotlivců na dané téma – bude časově omezeno podle počtu účastníků a je nutné být připravený dopředu. V případě nízkého počtu účastníků a dostatku času bude zpracován společný písemný výstup, v opačném případě bude dohodnuto poslední setkání pro vytvoření společného výstupu
  3. Poslední setkání podle potřeby do konce února 2022 – charakteristika a sepsání společného výstupu této skupiny.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.