Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek, pátek a sobotu zde mše NEBUDOU.

Příští neděli budou mše sv. v naší farnosti jako obvykle. V Nymburce a v Sadské při nich oslavíme slavnost Těla a krve Páně. Ve Všejanech bude pouť k sv. Janu Křtiteli.

Slavnost Těla a krve Páně spojenou s Pražským Beranovým eucharistickým kongresem je možné také oslavit v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze tento čtvrtek 20. června od 17 hod.

Výuka náboženství v příštím školním roce bude probíhat opět od 15.15 hod. do 17.15 hod.

Mariánská pouť Polabí proběhne DNES. Začátek je v osadě Ostrov u Poděbrad ve 14.30 hod. Odjezd autobusu od vlakového nádraží v Poděbradech je ve 14 hod.

V Nymburce:

Ještě je stále možnost se přihlásit na farní tábor – přihlášky jsou na stolku vzadu v kostele, co je Katolický týdeník. Prosím přihlaste se co nejdříve.

Teď po mši sv. bude na faře farní káva. Prosím přijďte alespoň na chvíli.