Bohoslužby v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce bohoslužba slova v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V neděli 24. října bude mše sv. s panem kardinál Dominikem Dukou v Nymburce v 9.30 hod. Mše sv. ve Všejanech a v Sadské nebudou! Po mši sv. bude požehnání spodní části výstupu na věž a pak společná diskuse na faře.

Výuka náboženství pro děti od 4 let do 7. třídy ZŠ pokračuje ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. Skupina s Láďou Veselým tento týden nebude.

Příprava biřmovanců pokračuje tento čtvrtek od 16.45 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské pokračuje v pátek od 16.30 hod.

Za týden také oslavíme misijní neděli. Jako příprava na misijní neděli proběhne program pro děti v Nymburce na faře od 15 do 18 hod. Organizuje Eva Kubišová.

V Nymburce:

Teď po mši sv. bude farní káva.

Prosím, potřebovali bychom někoho, kdo by pomohl našim kostelnicím, a to především s přípravou na mše sv. v pondělí a ve čtvrtek od ledna 2022. Prosím případného zájemce nebo zájemkyni, aby se mi přihlásili. Děkuji.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.